فلاور باکس (باکس گل )چوب پلاست (۱۴۰۲) زیبایی و هیجان را به خانه های خود بیاورید

با استفاده از اقلام چوب پلاست نات وود ، تضمینی از مد نمی‌افتید.

بعضی از محصولات چوب پلاست نات وود در اجرای فلاور باکس

پروفیل چوب پلاست

NAT G10

چوب پلاست پروفیل قرمز 10cm

ابعاد مقطع:10*100
d15

NAT Ds15

چوب پلاست پروفیل دک 15cm

ابعاد مقطع:24*150
پروفیل چوب پلاست

NAT U80

چوب پلاست پروفیل ناودانی 8 سانتی

ابعاد مقطع:35*80
پروفیل چوب پلاست

NAT D90

چوب پلاست پروفیل دک 9cm

ابعاد مقطع:24*90
پروفیل چوب پلاست

NAT G12.5

چوب پلاست پروفیل 12.5 سانتی

ابعاد مقطع:10*125

فلاور باکس چوب پلاست نات وود

فلاور باکس چوب پلاست چیست

فلاورباکس یا گلدان عنصری کاربردی بوده که به تازگی در نات وود ساخته میشوداین سازه محفظه‌ای برای کاشت گل‌های تزئینی، درختچه‌ها و گیاهان گوناگون بوده که با استفاده از آن می‌توانید به آسانی پوشش سبز و زنده را دورن آن پرورش دهید و زیبایی و دوام و مد را به خانه خود بیاورید.با فلاور باکس چوب پلاست برای نمایش گیاهان و گل های طبیعی استفاده می شود، اما ممکن است برای پرورش گیاهان دارویی یا سایر گیاهان خوراکی نیز استفاده شود. این روزها گلدان چوبی در سایزها و مدل‌های متنوعی تولید و به بازار عرضه می‌شود و نات وود با عرضه جدیدترین و متنوع ترین فلاورباکس ها ی چوب پلاست پرچمدار ساخت فلاور باکس چوب پلاست میباشد. بنابراین می‌توانید این عنصر را در ابعاد و اعماق متفاوت سفارش دهید.

فلاور باکس ها (باکس گلها) از چه چیزی ساخته شده اند؟ اکثر جعبه‌های گل امروزه از پلاستیک ساخته می‌شوند،ولی برترین متریال برای ساخت فلاور باکس چوب پلاست است ],چوب پلاست متریالی است که که دربرابر رطوبت بسیار مقاوم است اما همچنان متریال مختلف دیگری میتوان استفاده کرد همچون در ورقه‌های فلزی، فولادی یا چوب‌های خاص می‌بینید. بعضی شرکت ها هوشمندانه ذخیره سازی و کوددهی آب را طراحی کرده اند - حتی سیستم های سبزینگ خودکار. برخی از مزیت‌های

فلاور باکس چوب پلاست نات وود

عبارتند از:
قابلیت جابجایی آسان
چندین فلاور باکس در کنار یکدیگر به منظور ساخت باغچه یا فضای سبز کوچک
استفاده به عنوان ایجاد یک مانع یا حصار با هدف پوشاندن دید در تراس یا پوشاندن دیوار‌ها
تولید در انواع مختلف بر اساس متریال به کار رفته در ساخت، شکل ظاهری و اندازه آن متناسب با هر سلیقه‌ای
فراهم کردن شرایط کاشت درخت و درختچه‌ها در فضا‌های محدود
مقاومت و استحکام بالا در برابر عوامل بیرونی
عمر طولانی با توجه به استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت بالا
کنترل و تنظیم آب‌رسانی، نوع خاک و استفاده از مواد مغذی لازم برای رشد گیاهان کاشته شده
برای خرید و دریافت مشاوره رایگان درباره محصولات چوب‌پلاست به صفحه خرید چوب پلاست (مشخصات + مشاوره رایگان) مراجعه نمایید.
برخی از معایب فلاورباکس چوب پلاست شامل موارد زیر می‌شود:
فلاور باکس چوب پلاست درنات وود مطابق با سلیقه و مشتری تولید میشود ، در برخی موارد آن‌هایی که اندازه بزرگی دارند و از وزن بالایی برخوردار هستند، جابجایی سختی خواهند داشت.
در برخی فلاور باکس‌های چوبی تولید شده با توجه به مصالح استفاده شده در ساخت، پس از دو تا سه سال، پوسیدگی در آن‌ها رخ خواهد داد.
کاربرد فلاور باکس چو ب پلاست چیست؟ یک فلاور باکس ممکن است زیر پنجره نصب شود و توسط براکت های روی دیوار زیر در جای خود ثابت شود که در این صورت می توان آن را جعبه پنجره نامید.در نات وود از چو ب پلاست جعبه های گل می توان برای ردیف کردن عرشه ها، پاسیوها، ایوان ها، پله ها و پیاده روها استفاده کرد و حتی می توان آنها را از نرده ها آویزان کرد.

پلی وود یا چوب پلاست بهترین گزینه برای فلاورباکس است که هر کسی را مجذوب خود میکند

فلاورباکس چوبی ویژگی خاصی دارد که با فضای سبز هماهنگ است که باعث ایجاد محیطی متفاوت و در نهایت افزایش حس آرامش در افراد خواهد شد. گلدان چوبی این روزها نقش پر رنگی را فضاسازی محیط داخلی و بیرونی دارد بنابراین می‌توانید محیطی دوست داشتنی با استفاده از گلدان چوبی و گل‌های تزئینی و گیاهان سبز و زنده بوجود آورید. فلاورباکس چوبی ساخته شده با پروفیل چوب پلاست محصولی متفاوت است که به دلیل حفاظت از محیط زیست مورد استقبال قرار گرفته است. فلاورباکس چوب پلاست به طبیعت آسیبی وارد نخواهد کرد و ازین رو انتخاب مناسبی برای رشد گیاهان به شمار می‌آید
میز و نیمکت چوب پلاست ،نیمکت پارکی

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای چوب پلاست

05137138915

09365615959

پروژه های فلاورباکس چوب پلاست نات وود

  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
میز و نیمکت چوب پلاست ،نیمکت پارکی
محوطه سای  چوب پلاست ،فلاور باکس
میز و نیمکت چوب پلاست ،نیمکت پارکی

قیمت چوب پلاست فلاورباکس:


یکی از موضوعات مهمی که در انتخاب چوب پلاست دور استخر اهمیت دارد قیمت آن است. قیمت چوب پلاست فلاورباکس به موارد مختلفی مانند : متراژ و همچنین ابعاد پروفیل های مورد استفاده بستگی دارد. از طرف دیگر به این دلیل که قیمت ارز همواره در حال نوسان است و تغییر می کند و از آن جایی که برخی از مواد اولیه این محصول نیز وارداتی هستند ، نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای چوب پلاست فلاور باکس مشخص کرد. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان گروه صنعتی نات وود در ارتباط باشید.

چرا جعبه های گل اینقدر گران هستند؟


پوشش هزینه های تولید، نیروی کار، حمل و نقل و دستمزد گران هستند. این هزینه ها با تورم اخیر و مسائل زنجیره وار تشدید شده است. عوامل دیگری که باعث افزایش قیمت کاشت می شوند عبارتند از برندسازی خرده فروشی، طراحان انحصاری، و تامین کنندگان

کاربرد های فلاور باکس چوب پلاست

قابل استفاده در بخش های مختلف آپارتمان (حیاط، تراس، راه پله، پشت پنجره و ...) قابل استفاده در مراکز تجاری (ادارات، رستوران ها، مراکز خرید و ...)

نکات مهم در خرید فلاور باکس

گیاهان باید به گونه ای انتخاب شد که پس از کاشت گیاه فلاور باکس آپارتمان عمق و فضای کافی برای ریشه دوانی وجود داشته باشد. برای کاشت درختچه ها از باکس های چوب پلاست زمینی استفاده می شود.باید مدل این محصولات را با توجه به نوع گیاهی که قصد کاشت آن را دارید انتخاب نمایید. همچنین غالبا گیاهان رونده را در فلاور باکس های چوبی آویزی و دیواری پرورش می دهند. توجه داشته باشید که معمولا فلاور باکس های چوب پلاست زمینی محدودیت وزنی خاصی ندارند اما انواع آویزی چوب پلاست و دیواری چوب پلاست نباید سنگین باشند.سعی کنید محصولاتی با وزن سبک را خریداری کنید تا جابجایی آن ها برایتان آسان باشد. رنگ ها و المان های به کار رفته در دکوراسیون، طرح و رنگ مناسب برای فلاور باکس های چوب پلاست انتخاب نمایید. محصولات با کیفیتی را خریداری کنید که در اثر رطوبت پوسته پوسته نمی شوند. از وجود زه کش انتهایی در فلاور باکس های چوب پلاست آپارتمان مطمئن شوید زیرا عدم وجود زه کش سبب خراب شدن ریشه گیاهان شما خواهد شد. در انتخاب جنس بدنه فلاور باکس چوب پلاست اقلیم آب و هوا بسیار مهم است مدل های چوبی ممکن است چندان برای مناطق مرطوب مناسب نباشد و خیلی زود دچار پوسیدگی شود.

تفاوت بین تخت گل چوب پلاست و فلاور باکس گل چوب پلاست چیست؟


جعبه‌های کاشت که برای گیاهان با ریشه‌های کم‌عمق بهترین کارایی را دارند، با کناره‌های جامد و کفی مستقل هستند. از سوی دیگر، تخت‌های باغچه‌ای بلندشده شامل کناره‌ها هستند، اما کف ندارند و در بالای خاک قرار می‌گیرند - به گیاهانی با ریشه‌های عمیق‌تر اجازه می‌دهند تا از عمق بستر رشد کنند. بهترین ماده برای ساخت جعبه های کاشت یا باکس های گل چیست؟

چوب پلاست نات وود را انتخاب کنید


تخته های تحت فشار یا چوب پلاست یا پلی وود برای مقاومت در برابر موریانه ها، کپک ها و سایر آسیب ها به صورت شیمیایی عمل آوری می شوند. آنها مقرون به صرفه، بادوام هستند و به خوبی با قرار گرفتن در معرض مواجه می شوند. اگر غذا را در گلدان خود پرورش می دهید، محصولات تحت فشار توصیه نمی شوند.
2024-04-13
کلبه چوب پلاست

قیمت فلاور باکس چوب پلاست

برای تعیین قیمت فلاور باکس‌های چوب پلاست، چند عامل مهم وجود دارد: مواد اولیه و تولید: قیمت چوب پلاست به […]
2024-03-18
چوب پلاست

چوب پلاست مزایا و مقاومت ان

چوب پلاست با چه متریالهای دیگری استفاده میشود؟ چوب پلاست (به انگلیسی: Wood-plastic composite) یک محصول ترکیبی است که از […]
2024-03-12
چوب پلاست کمک کننده طبیعت

چگونه چوب پلاست به پایداری طبیعت کمک میکند؟

چوب پلاست یک نوع مواد کامپوزیتی است که شامل ترکیبی از چوب و پلاستیک است. این ماده می‌تواند به طبیعت […]
2024-03-03
چوب پلاست کمک کننده طبیعت

ترکیب متریال چوب پلاست با چه متریالهای دیگری امکان پذیر است؟

از چوب پلاست با چه متریال ترکیبی دیگری می توان استفاده کرد؟ چوب پلاست یک متریال ترکیبی است که از […]

سوالات رایج درمورد فلاور باکس چوب پلاست

1 چه جور خدماتی می توانید به ما ارائه بدهید؟
خدمات محوطه سازی از جمله پله چوب پلاست،نرده چوب پلاست ،کف سازی چوب پلاست،کلبه چوب پلاست ،آلاچیق چوب پلاست ،نمای چوب پلاست ،میز و نیمکت چوب پلاست ، مبلمان باغی چوب پلاست
2فلاورباکس چیست؟
گلدان ها بیشتر بصورت مکعب های مستطیلی یا مربع شکل در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شود. البته در اشکالی غیر مکعبی نیز بنا بر خواست مشتری و در جنس های مختلف ساخته می شودبهترین ترکیب چوب پلاست یا چوب پلاستیک است که در هر آب و هوایی قابل استفاده است
3می توانم نمونه کارهای فلاورباکس جوب پلاستون را ببینم؟
بله در همین صفحه یا برای دسترسی سریع کل نمونه ها کار ها را در منو میتوانید ببینید
4سینی تخلیه آب فلاورباکس چیست؟
سینی تخلیه از پخش شدن آب اضافی و گل آلود در کف جلوگیری می کند؛ و بهتر است همزمان با خرید باکس کشت هماهنگ با سایز و جنس آن تهیه شود. سینی یا زیر گلدانی به دلیل تجمع رطوبت می تواند گسترش بیماری های گیاهی را افزایش دهد.
5فلاورباکس را از کجا تهیه کنیم؟
از آنجا که مهم است فلاورباکس را در کیفیت بالا تهیه نمود باید این محصول را از مرکز فروشی با سابقه عالی تهیه کرد پس مهم است به این مساله بیش از هر چیزی توجه داشته و با پرداخت هزینه ای مناسب نیز این محصول را تهیه نمود مچموعه نیل افشان توس که بهترینها را ارائه میدهد. مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای میز و نیمکت چوب پلاست 05137138915

فارسی