پرگولای چوب پلاست زیباترین سایبان جهان

با استفاده از اقلام چوب پلاست نات وود ، تضمینی از مد نمی‌افتید.

بعضی از محصولات چوب پلاست نات وود در اجرای پرگولا

پروفیل چوب پلاست

NAT G10

چوب پلاست پروفیل قرمز 10cm

ابعاد مقطع:10*100
d15

NAT Ds15

چوب پلاست پروفیل دک 15cm

ابعاد مقطع:24*150
پروفیل چوب پلاست

NAT U80

چوب پلاست پروفیل ناودانی 8 سانتی

ابعاد مقطع:35*80
پروفیل چوب پلاست

NAT D90

چوب پلاست پروفیل دک 9cm

ابعاد مقطع:24*90
پروفیل چوب پلاست

NAT G12.5

چوب پلاست پروفیل 12.5 سانتی

ابعاد مقطع:10*125


پرگولا چوب پلاست چیست؟

چوب پلاست پرگولا سازه‌ای است که معمولا در فضای باز محوطه خانه، باغ و ویلاها ساخته می‌شود. پرگولا می‌تواند برای شما فضایی مناسب و آرامش‌بخش برای استراحت و لذت بردن از مناظر اطراف یا برگزاری مهمانی‌ها فراهم کند. انواع مختلفی از پرگولا وجود دارد که هرکدام زیبایی‌ها و مزایای خاص خود را دارد. برخی از انواع پرگولا برای آب و هوا و شرایط جوی خاصی مناسب هستند.

پلی وود یا چوب پلاست بهترین گزینه برای محوطه سازی است که هر کسی را مجذوب خود میکند

کاربرد های پرگولای چوب پلاست

۱٫پرگولای چوب پلاست ؛ طراحی یک مسیرزیبا

از پرگولا می‌توان برای جذابیت یک مسیر مشخص استفاده کرد که در محوطه سازی باغ ویلا ها و باغها استفاده میشود. تصور کنید گیاه رونده‌ای روی پرگولا را بپوشاند و یک مسیر سبز و زیبا را ایجاد کند. عبور از یک مسیری که با پرگولا پوشانده شده است و شما را به یک مقصد مشخص هدایت می‌کند بسیار هیجان انگیز است. دیواره‌ی پرگولایی که برای طراحی یک مسیر استفاده می‌شود می‌تواند با چوبی تزیین شود.

۲٫ پرگولا چوب پلاست ؛ فضایی برای مهمانی‌های متفاوت

در پرگولاهای چوب پلاست اغلب صندلی یا سکوهایی برای نشستن وجود دارد به همین دلیل یکی از مهم‌ترین کاربردهای پرگولا، فضایی برای نشستن و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه است. اگر به مهمانی در فضای باز علاقه‌مند باشید، می‌توانید از پرگولا استفاده کنید. با وجود یک پرگولا، به دلیل ایجاد سایه، امکان نشستن در فضای باز در فصل تابستان وجود دارد.

۳٫سایه‌‌ی دلچسب در روزهای آفتابی با پرگولای چوب پلاست نات وود

پرگولای چوب پلاست ، یکی از سازه‌هایی است که برای ایجاد سایه در محوطه و حیاط می‌توان استفاده کرد. پرگولاها می‌توانند با سقف و یا بدون سقف باشند. , و این با توجه به کاربرد پرگولا و میزان استفاده شما از آن، می‌توانید برای پرگولا سقف در نظر بگیرید. سقف پرگولا می‌تواند به صورت شفاف و یا کاملا پوشیده باشد، در این صورت شباهت بیشتری به آلاچیق خواهد داشت.

۴٫ پرگولا چوب پلاست ؛ تکیه‌گاهی برای گیاهان رونده

گیاهان رونده یکی از انواع گیاهان فضای سبز هستند که در محوطه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ایده‌ها برای استفاده از پرگولا در محوطه، کاشت گیاه در نزدیکی پرگولا و هدایت گیاه بر روی آن است. با توجه به اینکه بخواهید سقف پرگولا کاملا پوشیده شود و یا حالت نیمه سایه و نیمه پوشیده داشته باشد، از گیاهان مناسب استفاده کنید.

۵٫طراحی یک تراس جذاب با استفاده از پرگولا چوب پلاست

یکی از کاربردهای پرگولا‌ها، ایجاد یک سقف مشبک در تراس منزل است. در طراحی تراس منزل خود می‌توانید از پرگولا برای ایجاد یک فضای دنج استفاده کنید. وجود پرگولا در تراس مکانی برای رشد گیاهان رونده ایجاد می‌کند در نتیجه بعد از مدتی یک تراس سبز خواهید داشت.
میز و نیمکت چوب پلاست ،نیمکت پارکی

مشاوره رایگان جهت طراحی و اجرای چوب پلاست چوب پلاست

05137138915

09365615959

پروژه های پرگولا چوب پلاست نات وود

  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
  • چوب پلاست نات وود
میز و نیمکت چوب پلاست ،نیمکت پارکی

قیمت پرگولا چوب پلاست

قیمت پرگولا چوب پلاست یکی از آیتم‌های اساسی برای کارفرما بوده که خوشبختانه با توجه به بودجه مورد نظر قابل اجراست؛ ضمن این که قیمت این سازه بر حسب طرح ارائه شده، تراکم و نوع پروفیل‌ها، یا متراژ و مساحت که برای ساخت آن در نظر گرفته شده است، کاملا متغیر خواهد بود. قیمت پرگولا چوبی با توجه به متریال با کیفیت و سازگاری با هر شرایط آب هوایی که با استفاده از پروفیل چوب پلاست اجرا شود به نسبت سایر متریال‌ها به صرفه‌تر است. ضمن این که قیمت پرگولا با توجه به وزن پروفیل مورد استفاده تعیین می‌شود که اغلب بسیار سبک وزن هستند.

خرید پرگولا چوبی

خرید پرگولا چوبی که با چوب پلاست ساخته شده است، کار آسانی نیست و باید با تحقیق انجام شود؛ زیرا شرکت‌های معدودی در این زمینه فعال هستند. شرکت چوب پلاست نیل افشان توس اولین تولید کننده چوب پلاست بر پایه pvc است که محصولات چوب پلاستیک را با کیفیت بالا و مرغوب تولید می‌نمایند تا بتوانند بهترین پرگولای چوب پلاست را به شما ارائه دهند.
پرگولا
محوطه سای  چوب پلاست ،فلاور باکس

آیا پرگولا چوب پلاست یک کلمه انگلیسی است؟


کلاه فرنگی در دانشنامه ویکی پدیا منشأ این کلمه کلمه لاتین متأخر poly wood pergula است . پرگولا رز در باغ کیو، لندن پرگولا ی که توسط گیاه ویستریا پوشیده شده است در خانه ای خصوصی در آلاباما آیا پرگولا یک ایوان است؟
تفاوت بین پرگولا و ایوان چیست؟
تفاوت پرگولاچوب پلاست و ایوان در این است که پرگولا سازه ای مستقل است که می تواند به هر فضای بیرونی اضافه شود. ایوان ها باید به خانه شما متصل شوند و معمولاً برای ایجاد یک پاسیو لوکس که به فضای باز منتهی می شود استفاده می شوند. آیا پرگولاها دیوار دارند؟
پرگولا در مقابل درختکاری چیست؟ مزایا، معایب، مقایسه | بهترین... پرگولا بسته به ترجیحات صاحب خانه می تواند اهداف مختلفی را انجام دهد. در حالی که طراحی سنتی پرگولای چوب پلاست شامل سقف مشبک و عدم وجود دیوار است، می توان تغییراتی را برای رفع نیازهای منحصر به فرد شما انجام داد. پرگولا از چه چیزی ساخته شده است؟ گزینه های محبوب مواد در بازار پرگولا مدرن امروزی PVC، چوب پلاست و وینیل، فایبرگلاس و آلومینیوم هستند. در حالی که همه این گزینه های مواد می توانند از نظر فیزیکی برای مدت طولانی دوام بیاورند و به راحتی تمیز شوند، همه آنها سطوح مختلفی از استحکام، طول عمر، هزینه و یک ظاهر طراحی را ارائه می دهند. پرگولا چگونه کار می کند؟ پرگولا چوب پلاست سازه ای در فضای باز است که از ستون هایی تشکیل شده است که شبکه سقفی از تیرها و تیرها را پشتیبانی می کند. این شبکه سقفی ممکن است باز یا پوشیده شود تا منطقه ای محافظت شده از عناصر ایجاد شود. پرگولا ها ممکن است مستقل باشند یا به یک خانه متصل باشند چرا به جای سقف از پرگولا استفاده کنیم؟ همانطور که می بینید، دلایل متعددی وجود دارد که چرا شما ممکن است به جای سقف خانه خود از پرگولا استفاده کنید.پرگولا ها مقرون به صرفه تر هستند، جریان هوا را افزایش می دهند و در عین حال از شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کنند و در معرض نور خورشید قرار می گیرند.
2024-04-13
کلبه چوب پلاست

قیمت فلاور باکس چوب پلاست

برای تعیین قیمت فلاور باکس‌های چوب پلاست، چند عامل مهم وجود دارد: مواد اولیه و تولید: قیمت چوب پلاست به […]
2024-03-18
چوب پلاست

چوب پلاست مزایا و مقاومت ان

چوب پلاست با چه متریالهای دیگری استفاده میشود؟ چوب پلاست (به انگلیسی: Wood-plastic composite) یک محصول ترکیبی است که از […]
2024-03-12
چوب پلاست کمک کننده طبیعت

چگونه چوب پلاست به پایداری طبیعت کمک میکند؟

چوب پلاست یک نوع مواد کامپوزیتی است که شامل ترکیبی از چوب و پلاستیک است. این ماده می‌تواند به طبیعت […]
2024-03-03
چوب پلاست کمک کننده طبیعت

ترکیب متریال چوب پلاست با چه متریالهای دیگری امکان پذیر است؟

از چوب پلاست با چه متریال ترکیبی دیگری می توان استفاده کرد؟ چوب پلاست یک متریال ترکیبی است که از […]

سوالات رایج درمورد پرگولا یا سایبان چوب پلاست

1 چه جور خدماتی می توانید به ما ارائه بدهید؟
خدمات محوطه سازی از جمله پله چوب پلاست،نرده چوب پلاست ،کف سازی چوب پلاست،کلبه چوب پلاست ،آلاچیق چوب پلاست ،نمای چوب پلاست ،میز و نیمکت چوب پلاست ، مبلمان باغی چوب پلاست
2مشاوره طراحی هم ارائه می دهید یا نه؟
بله مشاوره داریم
3می توانم نمونه کارهای قبلی تان را ببینم؟
بله در همین صفحه یا برای دسترسی سریع کل نمونه ها کار ها را در منو میتوانید ببینید
فارسی