درباره ما

چوب پلاست نیل افشان توس

چوب پلاست نیل افشان توس فعالیت خود را در استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد در پارک علم و فناوری شروع نمود و اکنون در شهرک صنعتی چناران مشغول تولید گرانول و پروفیلهای چوب پلاستیک می باشد. شرکت نیل افشان توس در سال 1389 فعالیت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان پروفیلهای نانو کامپوزیت چوب پلاست و انواع گرانولهای چوب پلاست بر پایه پلیمرها PVC, PE, PP در ایران آغاز نمود. شرکت نیل افشان توس پس از سالها تحقیق در صنایع کامپوزیتی و پلیمری افتخار دارد همگام با مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا در ایران اقدام به تولید انواع گرانول و پروفیلهای چوب پلاستیک جهت محصولات ساختمانی مدرن  را بنماید.

تخصص ما

تخصص اصلی ما تولید گرانول جوب پلاستیک با خواصی متفاوت برای مصرف پروفیل و قطعات تزریقی می باشد.شرکت نیل افشان توس (NAT-WOOD) با قرار دادن شعار مشتری مداری در سرلوحه برنامه های خود آماده ارائه بهترین محصولات چوب پلاست با خواص مورد نظر مشتریان می باشد.
شرکت نیل افشان توس (NAT-WOOD) با در اختیار داشتن کادری بسیار متخصص و دانش فنی منحصربفرد توانسته مدعی بهترین تولید کننده انواع گرانول و پروفیلهای چوب پلاستیک در پایه های مختلف پلیمری در کشور باشد.

جایگاه چوب در زندگی بشر

چوب به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیرباز جایگاه مهمی در زندگی بشر داشته است. از آن هنگام که انسان اولیه آتش را کشف کرد از چوب به عنوان هیزم استفاده می کرد. بعدها اولین سکونت گاه هایی که به دست بشر ساخته شد همگی کلبه های چوبی بودند که از چینش الوار های چوبی به وجود آمدند و در ادامه بشر با استفاده از چوب قایق و درشکه را ساخت و در واقع نخستین اختراعات انسان در حوزه ی سکونت و حمل و نقل از چوب ساخته شدند.

ظاهر و بافت همانند چوب


به دلیل اینکه 70 % ماهیت این محصول را چوب تشکیل می دهد ظاهر و بافتی کاملا مشابه چوب دارد.

نصب، تعمیر و نگهداری آسان


این محصول به دلیل ماهیت الواری خود به راحتی قابل نصب بوده و پس از نصب نیز در صورت نیاز به راحتی قابل تعویض می باشد.

قابل بازیافت


این محصول 100% قابل بازیافت بوده و میتوان پروفیل هایی را که به هر دلیل غیر قابل استفاده شده اند دوباره وارد خط تولید نمود.

مقاوم در برابر موریانه و جوندگان


این محصول به دلیل پلاستیک به کار رفته در ماهیت آن در برابر موریانه و جوندگان که مشکل عمده ای در استفاده از چوب می باشد مقاوم است.

مقرون به صرفه


چوب پلاست به دلیل دوام بالا و هزینه  نگهداری ناچیز در دراز مدت کاملا به صرفه می باشد.

ضد کپک زدگی و پوسته شدن


چوب پلاستیک به دلیل اینکه در تمام پروفیل یکسان بوده و روکشی ندارد کاملا ضد پوسته شدن بوده و خواص ضد کپک نیز به آن افزوده شده است.

ضد آب


چوب پلاست کاملا ضد آب بوده و حتی می توان از آن در ساخت سونا و استخر نیز بهره برد و این مهم ترین وجه تمایز آن با چوب می باشد.

ضد حریق


چوب پلاست نات وود ضد حریق بوده به این معنی که در صورت سرایت شعله ور نشده و به تدریج آتش را خاموش می نماید.

صرفه جویی در زمان و انرژی


زمان نصب این محصول نسبت به سایر محصولات با کاربرد مشابه بسیار پایین می باشد.

نظرات مشتریان

گفتگوی آنلاین

متاسفانه در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین وجود ندارد درصورت تمایل شما می توانید با ارسال ایمیل سوال خود را مطرح کنید.

سلام، وقت بخیر

برای گفتگو Enter را بزنید